aukro cz

Další projekty

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Přinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro zájmové včelaře i profesionály. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy. Včelí produkty a bazarové včelařské potřeby najdete na Včelařská inzerce a máme pro vás i návody, rady a tipy Jak začít včelařit. Začít včelařit je snadné a levné.

  Eurona

 

Aukro registrace

 

Registrace do Aukro je zdarma, rychlá a jednoduchá. Banner pod tímto odstavcem Vás zavede na registrační stránku. Po vyplnění formuláře vám bude na email odeslán odkaz, který musíte aktivovat nejpozději do 72 hodin. Pro plnou aktivaci účtu si nechte zaslat aktivační kód, který přijde zdarma poštou na vámi uvedenou adresu. Poté můžete už  plně služeb využívat Aukro.

 

Zde můžete s aukro začít...
 

 

Aukro.cz

 

 

http://aukro-aukce.deni.cz/templates/siteground88/images/aukce-grafika1.jpgNovinky z Aukro aukce registrace

 

Aukro přináší svůj blog

 

- jde nový komunikační nástroj  a to blog zaměstnanců Aukra.  Dovíte se vněm o připravovaných novinkách na Aukru.

 

Další novinka je služba Aukro Shopy

 

Potěší zejména lidi kteří prodávají velké množství předmětů a vyhovuje vám delší doba vystavení. Můžete vystavit třeba 1000 kusů předmětů na celých 30 dní za pouhou jednu korunu. Můžete si vytvořit si vlastní subdoménu pro svůj Shop a prodávat tak pod svou značkou za pevné ceny ve vlastních kategoriích produktů.

 

Změny v seznamu zakázaného zboží na aukro

 

V prvé řadě byla na Aukro upravena pravidla pro prodej zbraní a střeliva. Nyní přesněji definováno, které předměty je a které naopak není povoleno na Aukru nabízet. Konkrétně např. zásobníky a další příslušenství či startovací a poplašné pistole bude nyní možné vystavit. Zde je současná verze pravidel pro prodej Zbraní a munice:

Pravidla pro vystavování střelných zbraní definovaných v Zákoně o střelných zbraních a střelivu č. 119/2002 Sb.
 


Na Aukru je zakázáno nabízet k prodeji:

 

- všechny střelné zbraně a jejich hlavní součásti,

- plynové zbraně,

- toto příslušenství střelných zbraní: tlumiče, zaměřovače zbraní konstruované na principu noktovizorů a laserové zaměřovače,

- střelivo,

- napodobeniny výše uvedeného.

 

Na Aukro aukce je povoleno nabízet k prodeji:

 

 -homologované zbraně „Airsoft“, jejich části, příslušenství a střelivo (více informací o podmínkách prodeje),

 -zbraně „Paintball“, jejich části, příslušenství a střelivo,

- historické střelné zbraně, tj. střelné zbraně, které byly vyrobeny do 31. 12. 1890, a současně platí, že všechny hlavní části zbraně byly vyrobeny do 31. 12. 1890, a jejich částí, příslušenství, střeliva a nefunkčních napodobenin,

- příslušenství ke střelným zbraním,

- prázdné nábojnice (předmětem prodeje nemohou být cvičné či delaborované náboje, ale pouze prázdné obaly od vystřelených nábojů bez projektilu),

- startovací a poplašné pistole,

- vzduchovky, jejich části, příslušenství a střelivo.


Vzhledem k tomu, že chceme dbát taktéž i zákonných náležitostí prodeje Airsoftových zbraní, přibyla v pravidlech i tato část:

Zbraně „Airsoft“ lze prodávat pouze za předpokladu, že Prodejce vlastní koncesní listinu k prodeji těchto zbraní a jedná se o zbraně, které mají homologaci v souladu se zákonem č. 156/2000 Sb. o ověřování střelných zbraní, střeliva a pyrotechnických předmětů, zákonem č. 119/2002 Sb., o střelných zbraních a střelivu, a dále zákonem č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání. Aukro je oprávněno vyžádat si od Prodejce zaslání kopie koncesní listiny.

Dalším článkem v Seznamu zakázaného zboží, který doznal změn jsou Výbušniny, pyrotechnika a pyrotechnické materiály. Bylo upřesněno, co konkrétně není možné na Aukro nabídnout, neboť se to mohlo doposud jevit poněkud nejasným:

Na Aukro je zakázáno prodávat výbušniny, pyrotechniku (včetně ohňostrojů), pyrotechnické materiály a vojenský materiál obecně (více). Zejména se jedná o granáty (vč. kouřových granátů), kouřové zásobníky, rakety, miny, bomby, torpéda, dýmovnice a další. Tento zákaz se vztahuje i na předměty znehodnocené, jejich napodobeniny a prázdné obaly.

Poslední úprava se týká prodeje SPZ a dokladů od motorových vozidel, kdy bylo zohledněno, že SPZ některých států je možno volně prodávat, protože se jedná o vlastnictví provozovatele vozidla:

Na Aukro není možné prodávat SPZ a platné doklady od motorových vozidel samostatně, bez příslušných vozidel.
Výjimkou jsou SPZ, které jsou ve vlastnictví provozovatele vozidla a takzvané „převozní“ SPZ.
 

 

Nová kategorie Cestování na Aukro


Jistě jste si všimli, že na Aukru přibyla nová hlavní kategorie Cestování. Tato sekce byla dále podrobněji rozdělena na Českou Republiku, Evropu a další části světa.

K vytvořené kategorii byly taktéž přiřazeny nové atributy, což jistě umožní Prodejcům rychle vložit důležité informace a Kupujícím usnadní výběr. Jsou to:

 

Doprava
Typ ubytování
Typ zájezdu
Délka zájezdu
Strava

Věříme, že se tímto nabídka zájezdů, dovolených a jiných pobytů zpřehlední.

 

 

Novinky z Aukro cz

Jak nejvíce ušetřit na www.aukro.cz

Na aukcích webu www.aukro.cz se platí poplatky za každou vystavenou aukci a také za obrázky zboží, které na aukci vystavujete. Minimální poplatek za zveřejnění aukce je 0,50 Kč a platí, pokud prodáváte předmět od 1 do 99 Kč + jeden obrázek do 50 kB. Jestliže máte obrázek nad 50 Kb, připlatíte dalších 30 h. Za zboží 100 až 199 Kč se platí poplatek 1 Kč. Za zboží 200 až 299 Kč se platí poplatek 2 Kč. Maximální poplatek za zveřejnění je 10 Kč. Tyto náklady se dají minimalizovat když předmět vystavíte za 99 Kč a obrázky kromě miniatury umístíte na externí server. Externím serverem může být jiná vaše webová stránka, nebo služby pro ukládání souborů na internetu. Nejjednodušší je tedy možnost umístit obrázek na specializované servery na upload souborů.

 

Facebook