aukro cz

Další projekty

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Přinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro zájmové včelaře i profesionály. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy. Včelí produkty a bazarové včelařské potřeby najdete na Včelařská inzerce a máme pro vás i návody, rady a tipy Jak začít včelařit. Začít včelařit je snadné a levné.

  Eurona


Prodej a nákup na Aukro

 

aukro.cz online aukce 1Do aukce můžete dát aukru téměř cokoliv a říct si za to jakoukoliv sumu,připomínám ale že nechcete pokud nechcete danou věc prodat pod cenou je nejlepší začátek aukce nastavit minimální cenu za kterou jste ochotni předmět prodat. Občas se vyplatí začít na ceně 1 Kč, ale když nebude o předmět můžete za něj získat i tu 1 Kč. Nezapomeňte také přidat informace o poštovném atd. Uspěšnost aukce zvyšují také kvalitní fotografie a výstižný popis předmětu. Fotografie nemusí být nahrány přímo na Aukru, ale můžete na fotku jen odkazovat. U každé aukce je důležité nastavit dobu trvání obvykle se nastavuje tak do 1 týdne pokud si myslíte, že se daná věc bude hůř prodávat doporučuji nastavit delší dobu. Nejvíce příhozů přichází až  na konci aukce tak nebuďte zklamaní že zezačátku není o předmět takový zájem. Funkce "KUP TEĎ" znamená že pokud někdo nabídne Vámi zvolenou částku tak rovnou vyhrává..

Vše o Vašich aukcích najdete ve svém přehledu, během aukce vám také mohou  uživatelé poslat emailem dotazy, snažte se proto včas odpovědět. Po skončení aukce musíte do 7 dnů kontaktovat kupujícího a domluvit  předání (poslání) zboží a způsob platby. Pokud bude zákazník spokojen jistě dostanete lepší hodnocení.

 

Nákup na Aukro 

aukro.cz online aukce 5Nakoupit se dají i kvalitní věci opravdu levně, mnohdy i za 1 Kč mnoho lidí podcení poptávku,zapomene nastavit minimální částku nebo nepoužije zvýhodnění. Aukci je dobré sledovat až do do samého konce, kdy lidé nejvíce přihazují. Nezapomeňte se i předem podívat na důvěryhodnost a zkušenosti daného obchodníka. Jistě se Vám podaří na Aukru i spousta skvělých obchodů, protože vše má pro každého jinou cenu. Přeji mnoho vydařených nákupů na aukci aukro online. Za každou aukci, a jedno jestli nakupuje nebo prodáváte, získáváte od Aukra body do věrnostního programu, které můžete vyměnit za různé hodnotné ceny z katalogu. Účast ve věrnostním programu zdarma.

 

Co lze na Aukro prodávat

 

aukro.cz online aukce 6Na Aukru jdou prodávat všechny předměty, které nejsou v rozporu s platnými zákony České republiky, a které nemůžou být považovány za obscéní, hanlivé a zavádějící. Součástí smlouvy je také seznam zakázaných předmětů. Proto je dobré si tuto smlouvu prostudovat. Jde například o: pornografické materiály, tabákové výrobky, nelegální software, zboží porušující autorská práva, alkohol, víno, diplomové práce, osobní data, odcizené věci, aktivační kódy, CD-klíče, warez, drogy, padělky, software obsahující viry, a další viz. "Zakázané předměty". Zvířata, zbraně a software Microsoft s licencí OEM se může prodávat pouze při splnění zvláštních podmínek viz. "Zakázané předměty".

  

Tento banner vás zavede na aukro.cz kde se můžete zaregistrovat...

 Aukro.cz

 

 

Novinky z Aukro cz

Jak nejvíce ušetřit na www.aukro.cz

Na aukcích webu www.aukro.cz se platí poplatky za každou vystavenou aukci a také za obrázky zboží, které na aukci vystavujete. Minimální poplatek za zveřejnění aukce je 0,50 Kč a platí, pokud prodáváte předmět od 1 do 99 Kč + jeden obrázek do 50 kB. Jestliže máte obrázek nad 50 Kb, připlatíte dalších 30 h. Za zboží 100 až 199 Kč se platí poplatek 1 Kč. Za zboží 200 až 299 Kč se platí poplatek 2 Kč. Maximální poplatek za zveřejnění je 10 Kč. Tyto náklady se dají minimalizovat když předmět vystavíte za 99 Kč a obrázky kromě miniatury umístíte na externí server. Externím serverem může být jiná vaše webová stránka, nebo služby pro ukládání souborů na internetu. Nejjednodušší je tedy možnost umístit obrázek na specializované servery na upload souborů.

 

Facebook