aukro cz

Další projekty

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Přinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro zájmové včelaře i profesionály. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy. Včelí produkty a bazarové včelařské potřeby najdete na Včelařská inzerce a máme pro vás i návody, rady a tipy Jak začít včelařit. Začít včelařit je snadné a levné.

  Eurona


Služba Aukro

http://aukro-aukce.deni.cz/templates/siteground88/images/aukce-grafika1.jpgAukro je přehledná aukční síň, která umožňuje snadný nákup, prodej i výdělek. V přehledném aukčním katalogu nabo ve vyhledávači naleznete jednotlivé předměty s podrobnými popisky a fotografiemi. Jakmile najdete předmět, který Vás zajímá a odkliknete odkaz, tak se dostanete přímo na stránku, kde lze předmět můžete přímo koupit nebo se zúčastnit samotné aukce. Aukce se zúčastníte tak, že přihazujete určitou částku (minimální je uvedena), tak abyste se stali nejvýše přihazujícím. U každé aukce je uvedena aktuální částka, uživatelské jméno prodejce, počet přihození, nejvýše přihazující, místo odkud je prodávající, způsob platby a dodání, popis předmětu, obrázek a hlavně čas zbývající do konce aukce.

 

Druhy aukcí na Aukro

 

standardní - v takové aukci

 

Přihazujete zadáním maximální částky, kterou můžete za nabídnutý předmět zaplatit. Nevíte, jaké konečné ceny předmět dosáhne takže přebíjíte jiné přihazující nebo jiní přihazující přebíjí vás až do konce aukce

 

standardní s volbou "Kup Teď"

 

Vedle počáteční ceny je zde také cena "Kup Teď", jejíž výše je přihazujícím známá. "Kup Teď" je metodou pro rychlou transakci

 

pouze volba Kup Teď s vyhrazenou cenou

 

Nastavíte minimální cenu, za kterou jste ochotni předmět prodat. Vyhrazená cena je důvěrná položka a není na stránce zobrazena, avšak zobrazí se na stránce přihazování, jakmile jí bude či nebude dosaženo.

 

Aukce aukro s větším množstvím předmětů

 

Nabízíte-li více předmětů v jedné aukci. Tato aukce může mít základní nastavení nebo může mít nastavenou cenu Kup Teď. Aukce s větším množstvím předmětů může mít více vítězů.
 

Historie Aukro

 

http://aukro-aukce.deni.cz/templates/siteground88/images/aukce-grafika1.jpgAukro je jednou z nejznámějších a nejrychleji se rozvíjející se aukční síní na českém internetu. Provozovatelem aukra je společnost Aukro.s.r.o. U nás aukční portál Aukro zahájil činnost v srpnu roku 2003. Vlastník Aukra již provozuje úspěšné aukční portály po celé střední evropě. V Polsku jde například o Allegro.pl. které se za krátkou dobu své existence stihlo stát největší a nejúspěšnější obchodní platformou na polském internetu a tuto pozici si i na dále upevňuje. V ČR se aukru za velmi krátkou dobu působení podařilo několikanásobně předstihnout všechny  konkurenty jak v počtu aktivních uživatelů, tak i v počtu předmětů vystavených k prodeji.

 

Za úspěchem stojí především affiliate program, česky partnerský (provizní program). Polský projekt Allegro s jeho českou lokalizací Aukro cz jsou důkazem že má podobný systém propagace ohromný potenciál. Allegro je klonem světoznámé eBay.com. Probíhá ověření poštovní doručovací adresy a využívá systém hodnocení uživatelů,proto jsou obchody na Aukru jsou bezpečné.

http://aukro-aukce.deni.cz/templates/siteground88/images/aukce-grafika1.jpgAffiliate je způsob propagace je hojně používaný především v USA, Affiliate partner získává provize za předem dohodnuté úkony například nákup, registrace zákazníka.. Partner získá buď provizi, nebo nějaké % z realizovaného obratu.
Výhoda pro inzerenta je zřejmá, nemusí platit žádné velké částky za impresi bannerů, jejichž úspěšnost je dopředu často nejistá, ale zaplatí až když sám získá díky affiliate programu peníze od svých zákazníků. Affiliate partnery naopak lákají provize.

 

 

      Tento banner vás zavede na aukro cz kde se můžete zaregistrovat...

 Aukro.cz


 


 

 

Novinky z Aukro cz

Jak nejvíce ušetřit na www.aukro.cz

Na aukcích webu www.aukro.cz se platí poplatky za každou vystavenou aukci a také za obrázky zboží, které na aukci vystavujete. Minimální poplatek za zveřejnění aukce je 0,50 Kč a platí, pokud prodáváte předmět od 1 do 99 Kč + jeden obrázek do 50 kB. Jestliže máte obrázek nad 50 Kb, připlatíte dalších 30 h. Za zboží 100 až 199 Kč se platí poplatek 1 Kč. Za zboží 200 až 299 Kč se platí poplatek 2 Kč. Maximální poplatek za zveřejnění je 10 Kč. Tyto náklady se dají minimalizovat když předmět vystavíte za 99 Kč a obrázky kromě miniatury umístíte na externí server. Externím serverem může být jiná vaše webová stránka, nebo služby pro ukládání souborů na internetu. Nejjednodušší je tedy možnost umístit obrázek na specializované servery na upload souborů.

 

Facebook