Breadcrumbs


Prodej a nákup na Aukro

 

aukro.cz online aukce 1Do aukce můžete dát aukru téměř cokoliv a říct si za to jakoukoliv sumu,připomínám ale že nechcete pokud nechcete danou věc prodat pod cenou je nejlepší začátek aukce nastavit minimální cenu za kterou jste ochotni předmět prodat. Občas se vyplatí začít na ceně 1 Kč, ale když nebude o předmět můžete za něj získat i tu 1 Kč. Nezapomeňte také přidat informace o poštovném atd. Uspěšnost aukce zvyšují také kvalitní fotografie a výstižný popis předmětu. Fotografie nemusí být nahrány přímo na Aukru, ale můžete na fotku jen odkazovat. U každé aukce je důležité nastavit dobu trvání obvykle se nastavuje tak do 1 týdne pokud si myslíte, že se daná věc bude hůř prodávat doporučuji nastavit delší dobu. Nejvíce příhozů přichází až  na konci aukce tak nebuďte zklamaní že zezačátku není o předmět takový zájem. Funkce "KUP TEĎ" znamená že pokud někdo nabídne Vámi zvolenou částku tak rovnou vyhrává..

Vše o Vašich aukcích najdete ve svém přehledu, během aukce vám také mohou  uživatelé poslat emailem dotazy, snažte se proto včas odpovědět. Po skončení aukce musíte do 7 dnů kontaktovat kupujícího a domluvit  předání (poslání) zboží a způsob platby. Pokud bude zákazník spokojen jistě dostanete lepší hodnocení.

 

Nákup na Aukro 

aukro.cz online aukce 5Nakoupit se dají i kvalitní věci opravdu levně, mnohdy i za 1 Kč mnoho lidí podcení poptávku,zapomene nastavit minimální částku nebo nepoužije zvýhodnění. Aukci je dobré sledovat až do do samého konce, kdy lidé nejvíce přihazují. Nezapomeňte se i předem podívat na důvěryhodnost a zkušenosti daného obchodníka. Jistě se Vám podaří na Aukru i spousta skvělých obchodů, protože vše má pro každého jinou cenu. Přeji mnoho vydařených nákupů na aukci aukro online. Za každou aukci, a jedno jestli nakupuje nebo prodáváte, získáváte od Aukra body do věrnostního programu, které můžete vyměnit za různé hodnotné ceny z katalogu. Účast ve věrnostním programu zdarma.

 

Co lze na Aukro prodávat

 

aukro.cz online aukce 6Na Aukru jdou prodávat všechny předměty, které nejsou v rozporu s platnými zákony České republiky, a které nemůžou být považovány za obscéní, hanlivé a zavádějící. Součástí smlouvy je také seznam zakázaných předmětů. Proto je dobré si tuto smlouvu prostudovat. Jde například o: pornografické materiály, tabákové výrobky, nelegální software, zboží porušující autorská práva, alkohol, víno, diplomové práce, osobní data, odcizené věci, aktivační kódy, CD-klíče, warez, drogy, padělky, software obsahující viry, a další viz. "Zakázané předměty". Zvířata, zbraně a software Microsoft s licencí OEM se může prodávat pouze při splnění zvláštních podmínek viz. "Zakázané předměty".

  

Tento banner vás zavede na aukro.cz kde se můžete zaregistrovat...

 Aukro.cz