Breadcrumbs


Služba Aukro

http://aukro-aukce.deni.cz/templates/siteground88/images/aukce-grafika1.jpgAukro je přehledná aukční síň, která umožňuje snadný nákup, prodej i výdělek. V přehledném aukčním katalogu nabo ve vyhledávači naleznete jednotlivé předměty s podrobnými popisky a fotografiemi. Jakmile najdete předmět, který Vás zajímá a odkliknete odkaz, tak se dostanete přímo na stránku, kde lze předmět můžete přímo koupit nebo se zúčastnit samotné aukce. Aukce se zúčastníte tak, že přihazujete určitou částku (minimální je uvedena), tak abyste se stali nejvýše přihazujícím. U každé aukce je uvedena aktuální částka, uživatelské jméno prodejce, počet přihození, nejvýše přihazující, místo odkud je prodávající, způsob platby a dodání, popis předmětu, obrázek a hlavně čas zbývající do konce aukce.

 

Druhy aukcí na Aukro

 

standardní - v takové aukci

 

Přihazujete zadáním maximální částky, kterou můžete za nabídnutý předmět zaplatit. Nevíte, jaké konečné ceny předmět dosáhne takže přebíjíte jiné přihazující nebo jiní přihazující přebíjí vás až do konce aukce

 

standardní s volbou "Kup Teď"

 

Vedle počáteční ceny je zde také cena "Kup Teď", jejíž výše je přihazujícím známá. "Kup Teď" je metodou pro rychlou transakci

 

pouze volba Kup Teď s vyhrazenou cenou

 

Nastavíte minimální cenu, za kterou jste ochotni předmět prodat. Vyhrazená cena je důvěrná položka a není na stránce zobrazena, avšak zobrazí se na stránce přihazování, jakmile jí bude či nebude dosaženo.

 

Aukce aukro s větším množstvím předmětů

 

Nabízíte-li více předmětů v jedné aukci. Tato aukce může mít základní nastavení nebo může mít nastavenou cenu Kup Teď. Aukce s větším množstvím předmětů může mít více vítězů.
 

Historie Aukro

 

http://aukro-aukce.deni.cz/templates/siteground88/images/aukce-grafika1.jpgAukro je jednou z nejznámějších a nejrychleji se rozvíjející se aukční síní na českém internetu. Provozovatelem aukra je společnost Aukro.s.r.o. U nás aukční portál Aukro zahájil činnost v srpnu roku 2003. Vlastník Aukra již provozuje úspěšné aukční portály po celé střední evropě. V Polsku jde například o Allegro.pl. které se za krátkou dobu své existence stihlo stát největší a nejúspěšnější obchodní platformou na polském internetu a tuto pozici si i na dále upevňuje. V ČR se aukru za velmi krátkou dobu působení podařilo několikanásobně předstihnout všechny  konkurenty jak v počtu aktivních uživatelů, tak i v počtu předmětů vystavených k prodeji.

 

Za úspěchem stojí především affiliate program, česky partnerský (provizní program). Polský projekt Allegro s jeho českou lokalizací Aukro cz jsou důkazem že má podobný systém propagace ohromný potenciál. Allegro je klonem světoznámé eBay.com. Probíhá ověření poštovní doručovací adresy a využívá systém hodnocení uživatelů,proto jsou obchody na Aukru jsou bezpečné.

http://aukro-aukce.deni.cz/templates/siteground88/images/aukce-grafika1.jpgAffiliate je způsob propagace je hojně používaný především v USA, Affiliate partner získává provize za předem dohodnuté úkony například nákup, registrace zákazníka.. Partner získá buď provizi, nebo nějaké % z realizovaného obratu.
Výhoda pro inzerenta je zřejmá, nemusí platit žádné velké částky za impresi bannerů, jejichž úspěšnost je dopředu často nejistá, ale zaplatí až když sám získá díky affiliate programu peníze od svých zákazníků. Affiliate partnery naopak lákají provize.

 

 

      Tento banner vás zavede na aukro cz kde se můžete zaregistrovat...

 Aukro.cz